MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Content and social media specialist // Online tartalom és közösségi média specialista munkakörbe

A kelet-közép-európai régió kiemelkedő fesztiválszervező, kulturális stratégiai tanácsadó cége, a Hangvető, keresi új munkatársát.

Mivel foglalkozik a Hangvető?

– színvonalas hazai és nemzetközi kulturális események, koncertek, fesztiválok szervezése (WOMEX; Budapest Ritmo; Pont Fesztivál)

 – oktatási és fejlesztés programok megvalósítása elsősorban világzenei, népzenei és jazz műfajokban

 – kulturális stratégiai tanácsadás

 – dokumentumfilm gyártás

 – rádiós produkciók gyártása, szerzői jogi menedzsment, zenei képzés

Milyen feladataid lesznek?

 – a Hangvető és a hozzá tartozó webes felületek és közösségi csatornák (honlap, blog, Facebook, Instagram) karbantartása, frissítése

 – online felületekre tartalomgyártás (blogbejegyzések, hírlevelek, Facebook- és Instagram-bejegyzések)

 – online kampányok tervezése, felügyelete (a kommunikációs vezetővel és a közösségi média ügynökséggel közösen)

 – webanalitika

 – grafikai, nyomdai, illetve egyéb gyártási folyamatok tervezése, végrehajtása

 – rendezvényekkel kapcsolatos feladatok: kapcsolattartás a sajtó képviselőivel, helyszíni koordináció

Téged várunk, ha:

 – ha szeretsz és tudsz könnyen és jól szöveget alkotni

 – kiváló kommunikációs készséged van szóban és írásban, magyar és angol nyelven egyaránt

 – van tapasztalatod a közösségi média területén

 – naprakész vagy és alkalmazni is tudod a közösségi média és digitális trendeket

 – precíz, pontos, rugalmas, dinamikus csapatjátékos vagy

 – tudsz önállóan dolgozni

 – a megoldásokat keresed, nem a problémákat

Mi vár rád nálunk?

 – kreatív csapat, családias légkör

 – fesztivállátogatások

 – budapesti, központi iroda

 – fejlődési lehetőség, sokszínű tevékenységi portfólió

 – magas szakmai színvonal

 – versenyképes fizetés

Munkavégzés helye és ideje:

 – Budapest

 – heti 40 óra

 – próbaidő alatt, a munka végzésének helyszíne kötött, utána előzetes megegyezés alapján korlátozottan rugalmas

Ha úgy érzed, hogy hozzáértően és lelkiismeretesen tudnád végezni a felsorolt feladatokat, küldd a hangveto@hangveto.hu email címre magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat (pdf vagy online formátumban); illetve egy általad szerkesztett webes oldal (weboldal, blog, Instagram, Facebook-oldal, stb.) bemutatását.

A koronavírus miatt átmenetileg bizonytalan az új állás betöltésének kezdete.